Współpraca
15269
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15269,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
a

Współpraca

Spotkajmy się przy kawie, w swobodnej atmosferze i omówmy najważniejsze etapy współpracy oraz oczekiwania dotyczące projektu. Jeżeli przez lata zbieraliście zdjęcia, gazety, inspiracje dotyczące wymarzonego wnętrza zabierzcie je ze sobą, gdyż ułatwią  one poznanie kierunku, w jakim będziemy zmierzać.

Projekt kompleksowy

Wybór najbardziej komfortowy, pozwala zaoszczędzić czas i ograniczyć zbędne koszty. Przejmujemy pełną koordynację nad projektem i przekazujemy lokal „pod klucz”.

Projekt ekonomiczny

Dla osób, które potrzebują pomocy w kwestii układu funkcjonalnego i aranżacji wnętrza, ale nie potrzebują dokładnego projektu jego elementów, dokumentacji technicznej i decydują się samodzielnie wyszukiwać materiały i elementy wyposażenia.

Konsultacja wnętrzarska

Polegająca na godzinnej (lub dłuższej, w zależności od potrzeb) poradzie w kwestii wystroju, stylizacji bądź aranżacji pomieszczenia, z którym macie Państwo problem i potrzebujecie pomocy specjalisty.